Hakkımızda

SEREN İLETİŞİM - Hakkımızda İçeriği

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş SEREN İLETİŞİM'i yakından tanımaya ne dersiniz?

 SEREN İLETİŞİM, 2006 MART ayında,BURSA/inegöl’de parakende satışı yapmak için faaliyete geçti.

cep telefonu sektöründe başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan firmamız, faaliyetlerine öncelikle magazada parakende satış yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran firmamız, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla magazayı tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz iletişim dünyasında önemli olan kunularına, firmamızın markası olan seren iletişim ile Türkiye’nin en büyük ürün tedarikçisi faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye ürün ve hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitesinden tüm iletişim  ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayaçak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, iletişim ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş seren iletişim olarak, iki farklı neden ile web sitesini kurmuş bulunnmaktayız  ” kaliteli ürün uygun fiyat ”  SEREN İLETİŞİM olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.