İade/İptal/Değişim

Satın Aldığınız Ürünlerin İadesi Hakkında Bilgiler

Ürün değişimi yapabilir miyim? 
Ürün değişimleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde (ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla) seren iletişim mağazalarımızdan yapılmaktadır.


İade şartları nelerdir? 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, arıza vs), ürünü beğenmeme veya ürünün olmamasından dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç otuz (30) iş günü içinde www.sereniletisim.com üzerinden ürün iadesi formunu  doldurarak, ürünü orijinal ambalajı bozulmadan, yanında size gönderilen bütün belgelerle, cep telefonu ise kutusu ile size en yakın mağazaya götürebilir veya iade talep formunda belirtilen sereniletişim adresine, Aras Kargo ile  iade edebilirsiniz. Ürün iadesinde bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlar; 
•    Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. 
•  iade talep formunu doldurarak, ürünün satış faturasının tüm nüshalarını mağazaya iade edilecekse mağazaya getirmeniz, kargoyla www.sereniletisim.com adreside yazan magaza adresimize iade edilecekse ürünlerle birlikte göndermeniz gerekmektedir. 
•    Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır. www.sereniletisim.com adresinde iade formunun çıktısı mutlaka doldurulması gerekmektedir. 
•    Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
•   Promosyonlu veya kampanyalı ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda promosyon şartları ortadan kalkar. İade edilmeyen ürün için promosyonsuz fiyat uygulanır. 
•    Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. 
•    Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama on (10) iş gününü almaktadır. 
•   Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti iade edilmez. 
•   Hijyenik nedenlerle kulaklıklar iade edilemez veya değiştirilemez. 
•   Mağazalardan yapılan iadelerde para iadeleri merkezimiz tarafından yapılır. Bu süreç 20 iş günüdür. 
•   İncelenmek üzere mağazalarımıza verdiğiniz veya merkezimize gönderdiğiniz ürünlerin inceleme süresi 20 iş günüdür. 
20 iş günü sonunda olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmaktadır. 

İadede kargo ücretini ben mi karşılayacağım?
İade/değişim istediğiniz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde kargoyla aşağıda bulunan adrese gönderebilirsiniz. Teslimat tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde Aras Kargo’yla gönderilen kargo ücretini firmamız karşılamaktadır. Diğer koşullarda kargo ücreti size aittir. 
akhisar mah gazi mustafa kemal ATATÜRK cad no:24/A
BURSA/ İNEGÖL


Ürünleri sereniletişim  mağazasına iade edebilir miyim? 

Evet ürünlerimiz sereniletişim mağazalarımıza iade edilebilir
-Merkezimize gönderilen ürün iadeleri veya değişimleri, ürün elimize ulaştıktan sonra 10 iş günü içinde yapılmaktadır.